Łóżeczka rehabilitacyjne na oddziały Szpitalne

16-07-2019

Łóżeczka rehabilitacyjne dziecięce dla niemowląt, wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz wyposażone w sprawdzone technologie medyczne, które gwarantują wysoką jakość poziomu i komfortu.

Wyróżniamy standardowe łóżeczko rehabilitacyjne model D-1 - posiada leże dwu segmentowe z możliwością ustawienia leża do pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga. Model ten posiada regulację oparcia pleców w zakresie do 60° odbywa się ona przy użyciu systemu zaczepowego. W zestawie posiada barierki opuszczane, które posiadają blokady uniemożliwiając przypadkowe otwarcie. Cena za ten model jest zdecydowanie adekwatny do jakości wykonania oraz sposobu jego regulacji.

Model Łóżeczka rehabilitacyjnego D-1 został ulepszony w wersję elektryczną regulację wysokości w zakresie 505-805mm ?10 mm  i otrzymał nazwę łóżeczko dziecięce LION - podobnie, jak jego kolega z wersji podstawowej D-1 łóżeczko jest wyposażone w poręcze boczne opuszczane, które posiadają blokadę. Dodatkowo, ma pozycje trendelenburga i AntyTrendelenburga - łóżeczko jest dwusegmentowe, a leża wypełnione siatką metalową pokryta lakierem proszkowym. Dostępny wybór kolorów oraz możliwość wybrania panelu ozdobnego - wszystko po to, by umilić małym Pacjentom pobyt na oddziale.

Producent wciąż pracował nad łóżeczkiem rehabilitacyjnym, efekt jego pracy osiągnął szczyt możliwości o które się ubiegał - dzięki pracy powstało łóżeczko, które może być wykorzystywane na intensywnej terapii również. Łóżeczko otrzymało nazwę Teddy BED i spełnia wszystkie oczekiwania zarówno lekarzy, jak i małego Pacjenta !

Teddy BED - posiada leże dwusegmentowe, konstrukcja wykonana z profili stalowych. Łóżeczko posiada regulację wysokości oraz segmentu pleców - wszystko odbywa się za pomocą pilota przewodowego. Ułatwiając w ten sposób pracę personelu medycznego. Podobnie, jak jego dwie poprzednie wersje łóżeczko Teddy BED również posiada regulację Trendelenburga i AntyTrendelenburga - opuszczane poręcze boczne oraz szczyty z blokadami, uniemożliwiając przypadkowe otwarcie. Dodatkowo opuszczanie i podnoszenie zostało wspomagane sprężyną gazową. Łóżeczko TEDDY BED - ma możliwość opuszczania szczytu od strony głowy i nóg co pozwala na NIEOGRANICZONY dostęp do małego Pacjenta z każdej strony. Poręcze boczne posiadają wstawkę z pleksiglasu z kolorowym nadrukiem.

 

Powyższe łóżeczka przeznaczone są dla niemowląt i dzieci do 3-4 roku życia, dla dzieci starszych możemy wybrać łóżko rehabilitacyjne np model Taurus Junior zalecane dla dzieci o wzroście od 122- 166 cm. W łóżku został opracowany specjalny system 3-poręczy nie daje możliwości Pacjentowi na zsunięcie się z leża.To łóżko ma system LOCK- - wyklucza możliwość niekontrolowanego podniesienia poręczy zabezpieczenia Pacjenta przed niebezpieczeństwem. Wykonane łóżko jest z metalowych lameli - łóżko jest mocne i wytrzymałe. Sterowanie wysokości leża oraz regulacja leżyska odbywa się za pomocą pilota.

 

Powyższe modele łóżeczek dostępne na stronie promedyczny.pl

W przypadku wątpliwości lub pytań dostępny jest konsultant, który chętnie odpowie na wszelkie pytania lub też pomoże odpowiednio dobrać łóżeczko.