Wielofunkcyjne Fotele zabiegowe seria FoZa

13-09-2019

Wielofunkcyjne fotele seri FoZa renomowanego producenta mebli mebli medycznych Kotasińska, przed wszystkim produktami Certyfikowanymi - wyroby medyczne spełniające wszelkie wymagane normy.

 

Co wyróżnia fotele FoZa ?

 

Przede wszystkim ich funkcjonalność i możliwość zastosowania ich praktycznie w każdym gabinecie lekarskim. Mało tego fotele Foza po rozbudowaniu odnajdą również swoje miejsce po przeprowadzeniu krótkich zabiegów np. na jaskrę po którym Pacjent nie wymaga hospitalizacji, a jedynie krótkiego przebywana po zabiegu w gabinecie.

 

Wśród podstawowych modeli, wyróżniamy:

 

Fotel wielofunkcyjny Foza BASIC

Multifunkcyjność fotela zabiegowego - Producent dedykuje głównie w celu pobierania krwi i do wykonywania małych zabiegów.

Fotel ten wyprofilowany jest z rur stalowych , pokrytych lakierem proszkowym, odporny na promieniowanie UV, uszkodzenia medyczne i środki dezynfekcyjna myjące. Segmenty siedziska, oparcia pleców oraz podłokietniki są pokryte bezszwową tapicerką. Dodatkowo segment oparcia pleców posiada osłonę wykonana z tworzywa ABS. Regulacja kąta pochylenia segmentu oparcia pleców realizowany jest za pomocą sprężyny gazowej poprzez zwolnienia odpowiedniej dźwigni. Model nie posiada możliwość regulacji podnóżka ponieważ w podstawowej formie go nie poosiada.

https://promedyczny.pl/fotel-zabiegowy-foza-basic-mobil.html

 Kolejnym modelem wyższym od FoZa Basic jest jego rozbudowana forma, właśnie w brakujący ww.podnóżek.

 

Jego nazywa to FoZa Basic PLUs

Podobnie, jak model podstawowy opisany wyżej, posiada możliwość regulacji podnóżka, dodatkowo Pacjent przyjmuje pozycję leżąca co jest niewątpliwie wygodniejsze tuż po zabiegu. Pozostałe parametry są takie sama. Najczyściej sprzedają się do placówek medycznych ale obecnie ich powszechność, powoduje jednak to, iż chętnie sięgają po nie prywatne gabinety tj. Laryngologiczny, okulistyka czy dermatolodzy.

W obu przypadkach można domówić podręczny stoliczek zabiegowy lub kółka jezdne do swobodnego przemieszania pacjenta.

 

 

Maksymalny udźwig foteli do: 150 kg - Producent zastrzega okres użytkowania do 10 lat. Ważne jest również wspomnieć, iż fotel FoZa basic Plus - ma możliwość przyjęcia pozycji Trendelenburga. !

Wszelki informacje o produktach można uzyskać na promedyczny.pl, sklep jest obsługiwany przez konsultantów z którymi można łączyć rozmowę bezpośrednio na stronie, dzięki komunikatorowi LIVEchat lub telefonicznie.

Zachęcamy do zakupu !