Profesjonalne fotele zabiegowe - inwestycja na lata

07-03-2019

Misja i zadanie naszego sklepu ProMedyczny.pl to oferowanie sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego o najwyższej jakości, oraz spełnianie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów - w zgodzie z tymi kryteriami, z dumą przedstawiamy Państwu fotele zabiegowe, które jako miejsce przeznaczone dla pacjenta szpitala lub gabinetu zabiegowego, najsilniej dają tej osobie odczuć komfort, którym otacza go placówka. Dla lekarza, fotel wysokiej jakości ułatwia zręczne przeprowadzenie zabiegu, oraz ogranicza zmęczenie dzięki uproszczeniu, lub automatyzacji prozaicznych czynności związanych z jego obsługą. Z wyżej wymienionych powodów, warto poszukiwać w tym przedmiocie najwyższej jakości wykonania i inteligentnych, solidnych rozwiązań.

Fotel może zostać wyposażony w dodatkowe opcje, a regulacja dostosowana do wzrostu osoby wykonującej zabieg. Na co więc zwrócić uwagę w szczególności, dokonując zakupu? Fotele zabiegowe znajdujące się w ofercie sklepu ProMedyczny.pl różnią się w wyborze regulacji, wysokości, oraz częściach dodatkowych. Zawężenie naszej oferty do własnych wymagań i potrzeb Pacjenta to najlepszy sposób na satysfakcję z zakupu.

Fotele pozwalają na wpływ na geometrię i wysokość oparcia, oraz siedziska: można tego dokonywać regulacją elektryczną - działającą z pomocą silnika/silników elektrycznych sterowanych przez pilot ręczny; tudzież regulacją hydrauliczną - działającą przy pomocy systemu ciśnieniowego, który zazwyczaj uruchamiany jest za pomocą sterownika nożnego, lub ręcznego. Oferujemy również fotele zabiegowe bez żadnej regulacji pozycji pacjenta - jest to wówczas "fotel stacjonarny", służący np. do pobierania krwi.

Kolejną kluczową kwestią dla wyboru właściwego fotela zabiegowego jest dobór odpowiedniego obicia ? materiału tapicerki. Należy uwzględnić, jak wysokie jest ryzyko, że fotel zostanie zabrudzony i będzie musiał zostać dezynfekowany ? jeśli jest to prawdopodobne, należy wybrać do niego materiał skóropodobny powlekany polichlorkiem winylu (PCV) o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Umożliwi nam prostą dezynfekcję fotela, a ponadto jest odporny na rozdarcia, oraz ścieranie. Posiada certyfikat OEKO-TEX, STANDARD 100 i dostępny jest w szerokiej gamie kolorów.

Oferta sklepu obejmuje również fotele przeznaczone dla seniorów - jako bestseller w tej kategorii przedstawiamy Państwu fotel NORMANDIE/REPO. Stworzony został z myślą o wygodzie osób starszych, oraz ułatwieniu pracy ich opiekunów ? nadaje się więc zarówno dla placówek, które profesjonalnie udzielają pomocy geriatrycznej, jak i dla klientów indywidualnych, chcących uniknąć trudów wynikających z nieprzystosowania zwykłych mebli do potrzeb osób w podeszłym wieku. Klienci indywidualni mogą liczyć na wsparcie finansowe z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) przy tym zakupie, lub rozłożenie ciężaru finansowego na raty, dzięki planom ratalnym Santander Consumer Bank Polska.

Zachęcamy do rozejrzenia się w kategorii Fotele zabiegowe z oferty naszego sklepu i ręczymy, iż komfort siedzenia stanie się zaletą dowolnego zabiegu, który mają Państwo w planie!