Schodołaz - ułatwienie w życiu codziennym dla osób niepełnosprawnych ruchowo

27-11-2018

Schodołaz - ułatwienie w życiu codziennym dla osób niepełnosprawnych ruchowo

Codziennie zmagamy się z przeszkodami, które dla osób zdrowych poruszających się własnymi siłami nie sprawiają najmniejszego problemu. Pokonywanie np. schodów, by dostać się do mieszkania lub sklepu nie jest udręką dla kogoś, gdy jest zdrowy. Problem ten staję się widoczny wówczas,gdy z powodu nieszczęśliwego zdarzenia bądź choroby musimy poruszać się na wózku inwalidzkim.
I wtedy zaczyna się walka o każdy pokonany schodek, a wyjście z mieszkania lub domu często kończy się rezygnacją z powodu braku sił w pokonywaniu tych barier.
Dzisiejsza technologia niesie nam wiele udogodnień i pomocy. Nie zapominając o ludziach niepełnosprawnych, możemy w ten sposób sprawić, by osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim zapominała o problemie tak, jak zdrowe osoby. Pokonywanie barier staje się łatwe, gdy udaje się skorzystać z rozwiązania jakie niesie ze sobą schodołaz. Doskonale ułatwi nam to zadanie już najprostszy model schodołazu gąsienicowego Sherpa N902 dostępny na stronie promedyczny.pl

Schodołaz gąsienicowy Sherpa N902 jest produktem medyczny o wysokim poziomie bezpieczeństwa, wykorzystane elementy i komponenty w całości zostały skrzętnie schowane w obudowie o wyglądzie niezwykle eleganckim, zaoferowanym przez włoskiego producenta. Urządzenie posiada certyfikat CE dając nam gwarancję jakości.

Schodołaz gąsienicowy wystarczy naładować, by był gotowy do użytku. Kierowanie urządzeniem jest lekkie oraz
bezproblemowe, co daje wygodę osobie poruszającej się na wózku, jak i osobie która prowadzi kolumnę schodołazu.
Zasięg urządzenia to, aż 40 pięter podczas jednego ładowania.
Dodatkowo, urządzenie jest łatwe do rozłożenia i transportu np.w bagażniku samochodu.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na stronę promedyczny.pl w której uzyskamy kontakt do konsultanta, udzielający szczegółowe informację na temat dostępności schodołazu. Możliwa jest również, prezentacja urządzenia pod wskazanym adresem oraz uzyskanie dofinansowania na zakup sprzętu.