COVID-19 - sprzęt ochronny i pomocniczy

25-02-2021

W czasach gdy koronawirus szaleje ostrożność jest zdecydowanie jedną z najbardziej niezbędnych cech. Wszak ostrożności nigdy za wiele! - Tym bardziej jeśli podczas codziennego życia możemy niespodziewanie złapać chorobę która może zagrozić naszemu zdrowiu. Teraz, gdy nic nie jest pewne, warto być ostrożnym i pomóc sobie oraz swojej firmie unikać wirusa tak dobrze jak to tylko możliwe, a w tym doskonale pomóc może sklep promedyczny.pl z naszą ofertą produktów skierowanych przeciwko COVID-19 pomożemy uniknąć tobie, twoim pracownikom i klientom zarażenia koronawirusem.

 

Maty dezynfekcyjne

Są to specjalne maty przeznaczone do montażu na podłodze. Dzięki lepkiej anty-patogenowej powierzchni skutecznie oczyści buty czy koła wózków z bakterii, wirusów oraz grzybów czy pleśni. Maty składają się z kilkudziesięciu warstw dezynfekujących dzięki czemu po zużyciu możemy odkleić jedną warstwę i mata jest jak nowa! Dodatkowo niektóre maty z naszej oferty zostały wzbogacone o technologie jonów srebra dzięki czemu zabijają aż do 99.99% zarazków.

Matę należy wymienić po okresie 1 do 2 dni lub w wypadku znacznego zużycia, matę nakleja się bezpośrednio na podłogę. Dostępne w wielu rozmiarach.

 

 

 

Sterylizatory powietrza

Sterylizator powietrza to urządzenie pozwalające na zlikwidowanie unoszących się w powietrzu drobnoustrojów, ogranicza przez to rozprzestrzenianie się wirusów i bakterii drogą kropelkową. Zostawiony w pomieszczeniu sterylizator w kilka godzin oczyści całe powietrze w pomieszczeniu i przez to zapewni niezbędną sterylność. Dodatkowo niektóre sterylizatory mogą pracować gdy w pomieszczeniu przebywają ludzie, dzięki temu mogą one na bieżąco usuwać z powietrza zarazki przyniesione przez innych i utrzymywać stałą czystość powietrza.

 

Zamgławiacz MEFFISTO 15L + CE

Jest to wyjątkowy sterylizator, ponieważ do oczyszczania używa on specjalnie wytworzonej mgiełki. Urządzenie wytwarza z dedykowanego płynu mgiełkę która oprócz dezynfekcji powietrza sterylizuje również wszystkie powierzchnie i przedmioty w pomieszczeniu. Urządzenie może pracować w dwóch trybach: rozpraszającym - urządzenie rozprowadza mgiełkę po całym pomieszczeniu dzięki czemu może pracować bezobsługowo, lub kierunkowym - za pomocą specjalnej dyszy użytkownik może w niedługim czasie odkazić dokładnie te miejsca które tego wymagają.

 

 

Sterylizator strumieniowy CLEANPRO + EVO

Ten sterylizator używa do dezynfekcji zaawansowanych lamp ultrafioletowych które oczyszczają przepływające przez niego powietrze. Wykorzystuje on promieniowanie UV-C pomijając pasma 100 do 230 nm które to powodują wytwarzanie szkodliwego ozonu. Urządzenie może dzięki temu bezproblemowo działać gdy w pomieszczeniu są ludzie.

 

Autoklawy

Autoklawy to zaawansowane urządzenia służące do dezynfekcji narzędzi. Autoklaw wytwarza w swoim zbiorniku próżnie frakcjonowaną dzięki czemu umieszczone tam przedmioty zostają odkażone, a wszystkie pokrywające je drobnoustroje - zabite. Zdezynfekowane mogą zostać przedmioty wszelkiego rodzaju: lite czy porowate, dodatkowo pozwalają one także na odkażanie maseczek.

 

Autoklaw YESON serii E 22 L

Wysokiej jakości autoklaw o pojemności 22 litrów. Wykorzystuje on technologie próżni frakcjonowanej i posiada wbudowaną drukarkę oraz port USB do uzyskiwania raportów. Urządzenie obsługiwane jest za pomocą ekranu LCD oraz zestawu przycisków.

 

Koncentratory tlenu

Jeśli chorujemy na COVID-19 i z tego powodu cierpimy na niewydolność oddechową, przydatny okazać może się koncentrator tlenu. Jest to urządzenie wydobywające z powietrza tlen i podające go pacjentowi w wyższym stężeniu (ponad 90%) dzięki czemu znacznie ułatwia oddychanie. Sprzęt dodatkowo filtruje, oczyszcza oraz nawilża podawany gaz. Urządzenia mogą pracować w trybie ciągłym nawet 24 godziny na dobę i zaopatrzać pacjenta w wymaganą ilość tlenu - od 0.5 litra do 5 litrów na minutę.

Koncentratory powszechnie uważane są za bezpieczniejszą alternatywę dla butli tlenowych. Eliminują całkowicie ryzyko wybuchu i nie rozniecają ognia - ilość tlenu w pomieszczeniu nie zmienia się. Dzięki pobieraniu tlenu z zewnątrz nie jest wymagana wymiana po zużyciu - jak jest w przypadku butli. Są one także proste w obsłudze dzięki czemu mogą być użytkowane w domu także w przypadku osób starszych.

 

Koncentrator tlenu DeVilbiss 525 KS

Koncentrator amerykańskiej produkcji z wbudowanym nawilżaczem. Przepływ tlenu 0.5l do 5l, stężenie tlenu 93% przy przepływie 0.5l. Wysokie bezpieczeństwo dzięki monitorowaniu stężenia tlenu, bezpiecznikom oraz specjalnemu zaworowi ochrony przeciwpożarowej. Wyposażony w licznik godzin pracy.

 

 

Koncentrator Tlenu Philips EverFlo

Koncentrator marki philips dedykowany do użytku domowego - kompaktowa obudowa nie przypomina urządzenia medycznego, lekki i łatwy w transporcie. Urządzenie posiada trwałą metalową kaniule co skutecznie zmniejsza ryzyko pęknięcia, urządzenie wyposażono w nawilżacz zgodny z wszystkimi typami butelek.

 

Przenośny koncentrator tlenu Inogen ONE? G4

Przenośny koncentrator o niewielkiej obudowie i niskiej wadze (1.3kg), co pozwala na zawieszenie go na ramieniu i korzystanie z niego w każdym miejscu. Posiada zainstalowaną baterie litowo jonową o czasie działania 3 lub 6 godzin oraz ładowarkę samochodową. Tlen podawany jest pulsacyjnie - przepływ aktywowany jest przy wdechu. Urządzenie jest wyjątkowo ciche - ok 40 dB podczas działania.

Jeśli zdecydowali się państwo na zakup któregoś z wymienionych produktów zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu (kontakt) lub do zapoznania się z ofertą na naszej stronie promedyczny.pl

Dziękujemy!