O firmie

 

Firma InfoGEM Mirosław Gryszpiński powstała w roku 2001. Wykorzystując najnowszą technologię i wiedzę informatyczną tworzymy nowoczesne systemy sprzedaży internetowej w branży medycznej i sprzętu do rehabilitacji.

Adres siedziby głównej:
InfoGEM Mirosław Gryszpiński
45-054 OPOLE
ul. Grunwaldzka 32/1A
POLAND
Numer Identyfikacji podatkowej: 754-239-44-01
REGON: 532228122
Konto Bankowe: ING PL 86 1050 1504 1000 0090 7583 4177

Zbudowaliśmy dla Państwa zaawansowaną aplikacje do składania zamówień. Mamy nadzieję, że nasz sklep spełni Państwa wymagania i uczyni zakupy w Internecie wygodnymi i przyjemnymi.


Dbamy o to aby dostawcy spełniali nasze wytyczne odnośnie szybkości wysyłki oraz przeprowadzania procedury reklamacyjnej.

Co jakiś czas przeprowadzamy badania zadowolenia klienta na podstawie których jesteśmy w stanie stwierdzić jakość towarów i usług oraz wprowadzić korekty w celu doskonalenia.

Specjalny system recenzji pozwala klientom wymieniać się opiniami na temat sprzętu. Każdy ma możliwość wypowiedzenia się na temat towaru.

Zapraszamy importerów i dystrybutorów sprzętu do masażu do współpracy.


Właściciele serwisów tematycznych, ciekawych stron z branży do masażu lub forów dyskusyjnych mogą zostać naszymi partnerami umieszczając na swoich stronach nasz baner reklamowy lub link. Ten specjalny odnośnik, który przekazujemy naszym partnerom pozwala na rozpoznanie osoby, która kliknęła na niego.

Nasi stali klienci mogą liczyć na to, że zostaną wyróżnieni. Nasz sklep automatycznie nalicza punkty za zakupy, pisanie opinii o produktach oraz polecanie towarów innym. Po otrzymaniu odpowiedniej ilości punków klient otrzymuje stały rabat.


Prosimy o nadsyłanie do nas wszelkich informacji i uwag mogących usprawnić działanie sklepu.

Inne projekty wdrożone przez naszą firmę:
Profesjonalny sprzęt diagnostyczny znanego producenta Riester - www.riester.pl

Specjalistyczny sprzęt ze sprzętem do masażu www.domasazu.pl

Z poważaniem

Mirosław Gryszpiński