Kettler

Kettler

Kettler znana niemiecka marka na całym świecie, producent sprzętu sportowego - bieżnie, rowery treningowe i inne urządzenia do ćwiczeń a także dla dzieci. Kettler działa już od 65 lat i od typu lat tworzy, projektuje i produkuje coraz nowsze sprzęty do ćwiczeń aby można było dłużej cieszyć się dobrym samopoczuciem.

Klips na ucho do pomiaru tętna

Klips na ucho do pomiaru tętna

Klips na ucho do pomiaru tętna może być stosowany do rowera treningowego GOLF P oraz steppera MONTANA.

Podpórka do książek

Podpórka do książek

Podpórka do książek może być stosowana z ergometrem RE7 lub rowerem treningowym GOLF R.

Mata ochronna

Mata ochronna

Gumowa mata dźwiękochłonna. Chroni podłogę podczas korzystania z urządzeń treningowych.

Pas na klatkę piersiową Polar T34

Pas na klatkę piersiową Polar T34

Pas na klatkę piersiową Polar T34 przeznaczony jest do bezpośredniego pomiaru częstotliwości uderzeń serca.

Zestaw do pielęgnacji

Zestaw do pielęgnacji

Zestaw składa się z 4 produktów pielęgnacyjnych i konserwujących wysokiej jakości, 2 ściereczek z mikrofibry oraz przedłużenia rurki rozpylającej.

Zestaw Cardio Plus

Zestaw Cardio Plus

Zestaw Cardio Plus oferuje pomiar tętna z dokładnością EKG. Pasuje do rowerów treningowych: GOLF P oraz GOLF R.

Komplet (7 części) stojak, sztanga i akcesoria

Komplet (7 części) stojak, sztanga i akcesoria

Komplet skłądający się z 7 elementów (stojak, sztanga i akcesoria) do siłowni KINETIC F3, KINETIC F5, KINETIC F7 oraz ławki treningowej HERK.

Oprogramowanie World Tours 2.0

Oprogramowanie World Tours 2.0

Oprogramowanie World Tours 2.0 oferuje większą rozrywkę podczas treningu, dzięki możliwości oglądania zdjęć lotniczych 3D oraz możliwości umawiania się z innymi użytkownikami programu na wyścigi. Gwarantuje bardzo realistyczne doznania podczas jazdy w dowolnie wybranym miejscu.

Ławka treningowa Apollo

Ławka treningowa Apollo

Ławka do pionizacji Apollo umożliwia osiągnięcie pozycji "głową w dół". Możliwe jest jej składanie. Max. obciążenie wagowe to 110 kg.

Stepper MONTANA

Stepper MONTANA

Stepper MONTANA wyposażony jest w ergonomiczny uchwyt, który pozwala na bezpieczny trening w różnych pozycjach. Opór treningowy można dostosowywać do indywidualnych potrzeb.

Rower treningowy GOLF C4

Rower treningowy GOLF C4

Rower treningowy Golf C4 - wszechstronny, gotowe programy oraz możliwość utworzenia własnego profilu, cele treningowe, mierzenie tętna (sterowanie), wyświetlacz, 4 stałych użytkowników + 1 gość, wyświetlacz LC 117x86 mm, 16 biegów obciążenie wagowe 130 kg.

Ławka treningowa Herk

Ławka treningowa Herk

Ławka treningowa Herk jest bardzo stabilna i zajmuje niewiele miejsca. Istnieje możliwość składania jej w pionie. Możliwość wykonywania różnych kombinacji ćwiczeń. Maksymalna waga użytkownika 130 kg. 

Rower treningowy GOLF P

Rower treningowy GOLF P

Rower treningowy GOLF P jest bardzo stabilny. Dzięki stale wyświetlanym na kokpicie ośmiu funkcjom oraz optymalnej strefie docelowej, pozwala na pełne skupienie podczas treningu. Opór regulowany jest przez komputer.

Ergometr E5

Ergometr E5

Ergometr posiada pamięć dla 4 osób. Wyposażony jest w podświetlany komputer treningowy, regulowaną kierownicę i siedzisko, ergonomiczne siedzenie, pedały pasowe z punktem ciężkości oraz wiele praktycznych funkcji.

Crosstrainer UNIX 4

Crosstrainer UNIX 4

Crosstrainer UNIX 4 posiada wbudowanych 10 programów treningowych. Dzięki świetnemu systemowi hamowania z 15 stopniami oporu i kołem zamachowym 20 kg pozwala na osiągnięcie zamierzone oporu co dale oczekiwane efekty.

Wioślarz COACH E

Wioślarz COACH E

Wioślarz COACH E oferuje 12 programów i technikę napdową E. Umożliwia trening sterowany tętnem i mocą w watach oraz ćwiczenia z wyciągiem linowym.

Rower treningowy GOLF R

Rower treningowy GOLF R

Model GOLF R doskonale sprawdza się dla osób, które chcą chronic swój kręgosłup. Wyposażony jest w siedzisko z wysokim oparciem oraz regulacją kąta nachylenia.

Ergometr E7

Ergometr E7

Ergometr E7 posiada 48 programów treningowych, wydajny napęd, funkcję Heart Rate Light, test IPN, złącze komputerowe do profesjonalnych analiz treningu na ekranie oraz wiele innych funkcji. Urządzenie zapewnia spokojną i równomierną pracę.

Crosstrainer UNIX 10

Crosstrainer UNIX 10

Oryginalny ergometr z 2 trybami użytkownika UNIX 10 - Wysokiej jakości i łatwy w obsłudze komputer treningowy z kolorowym wyświetlaczem. Wyjątkowa różnorodność programów: trening osobistego treningu zgodnie z systemem IPN, trening HIT, szkolenie z wyzwaniami, trening ukierunkowany na tętno i nieskończone opcje konfiguracji w edytorze programów.