U.B.M

U.B.M

Polski producent mebli medycznych już od 21 lat tworzy produkty odpowiadające wysokim standardom jakościowym i wytrzymałościowym. Meble medyczne jakie są produkowane przez U.B.M znajdują zastosowanie w gabinetach lekarskich, placówkach medycznych takich jak szpitale i sanatoria. Firma produkuje m.in. parawany, łóżka szpitalne, kozetki, stoliki zabiegowe czy krzesła do pobierania krwi. Producent ma potwierdzoną jakość certyfikatami EN ISO 13485:2012 EN ISO 13485:2012/AC:2012 ISO 9001:2008.

Łóżko szpitalne LP-01.3

Łóżko szpitalne LP-01.3

Łóżko szpitalne LP-01.3 przeznaczone do leczenia i rehabilitacji o wymiarach 216 x 97 cm. Składa się z 2 segmentów wypełnionych wyjmowaną siatką.

Łóżko szpitalne LP-01.2

Łóżko szpitalne LP-01.2

Łóżko szpitalne LP-01.2 przeznaczone do leczenia i rehabilitacji o wymiarach 216 x 97 cm. Dwu segmentowe o stałej wysokości. 

Fotel zabiegowy Foza Surgi

Fotel zabiegowy Foza Surgi

Fotel zabiegowy Foza Surgi to fotel którego nie może zabraknąć w Twoim gabinecie, w pełni elektryczny, wykonany z najwyższej jakości materiałów

Prosty model

Prosty model

Taboret jest najprostszym modelem w Naszej ofercie.Siedzisko taboretu jest obite materiałem, który bardzo łatwo utrzymać w czystości. Kolor tapicerki do wyboru.

Taboret satyna

Taboret satyna

Proponowany produkt taboret satyna został wykonany z bardzo eleganckiej satynowej powierzchni nóżek. Obicie siedziska z tapicerki łatwej w utrzymaniu w czystości.    

Taboret T-POL-2

Taboret T-POL-2

Model taboretu T-POL-2 jest modelem seri T-POL.

Taboret TB-1 Chrom

Taboret TB-1 Chrom

Model taboretu TB-1 chrom zbudowany został z prostego siedziska oraz z tapicerki łatwej w utrzymaniu czystości pozwalając wygodnie spędzić czas w pracy.

Taboret Chrom

Taboret Chrom

Taboret chrom pomimo swojej prostoty jest idealnym komfortowym oraz kompaktowym przedmiotem który warto posiadać wykonany z najwyższej jakości materiałów

brutto: 320,00 zł
(netto: 260,16 zł)
Parawan medyczny metalowy

Parawan medyczny metalowy

Parawan metalowy, jednoczęściowy medyczny. Parawan składany bardzo lekki 3,8 kg z zasłoną z elanobawełny którą można prać. Parawan posiada kółka z blokadą, dzięki czemu jest mobilny i jednocześnie stabilny.

brutto: 400,00 zł
(netto: 370,37 zł)
Krzesło lekarskie/konferencyjne

Krzesło lekarskie/konferencyjne

Krzesło lekarskie idealnie uzupełniają gabinety lekarskie i pomieszczenia służbowe. Jest to ważny element w wyposażeniu. Podstawa krzesła jest chromowana, solidna obita tapicerką medyczną.

Taboret TB-1-Med

Taboret TB-1-Med

Taboret TB-1 MED zbudowany został z prostego siedziska oraz z tapicerki łatwej w utrzymaniu czystości pozwalając wygodnie spędzić czas w pracy.Dodatkowo posiada elegancki podnóżek dając tym samym wygodniejsze zastosowanie taboretu podczas siedzenia.

Taboret TB-OP

Taboret TB-OP

Solidny taboret TB-OP z ergonomicznie dopasowanym oparciem wykonany z wytrzymałej tapicerki oraz z możliwością regulowania wysokości daje poczucie komfortu oraz stabilności podczas użytkowania.

Taboret TB-4

Taboret TB-4

Solidny taboret TB-4 z regulowanym oparciem wykonany z wytrzymałej tapicerki oraz z dodatkowego podnóżka daje gwarancję wygodnie spędzonego czasu w pracy.

Taboret lekarski Leko

Taboret lekarski Leko

Taboret lekarski Leko to idealny przedmiot do Twojego gabinetu, mobilny, wygodny, stabilna podstawa, regulowane siedzisko, dostępny w wielu kolorach

brutto: 540,00 zł
(netto: 500,00 zł)
Taboret T-Pol

Taboret T-Pol

Taboret T-POL to odpowiedź na wszelkie oczekiwania personelu medycznego względem zwiększenia komfortu podczas pracy, posiada regulowane siedzisko

brutto: 550,00 zł
(netto: 509,26 zł)
Taboret lekarski Leko 1

Taboret lekarski Leko 1

Taboret lekarski Leko 1 z podnóżkiem to odpowiedź na wszelkie oczekiwania personelu medycznego względem zwiększenia komfortu podczas pracy musisz go mieć

Stół rehabilitacyjny - SR kozetka

Stół rehabilitacyjny - SR kozetka

Proponowane stoły wykonane są z kształtowników stalowych, pokrytych farbą proszkową. Leże i wezgłowie jest wykonane z płyty wiórowej obitej pianką poliuretanową i obszyte materiałem skóropodobnym zmywalnym.   

brutto: 680,00 zł
(netto: 629,63 zł)
Taboret T-POL-1

Taboret T-POL-1

Taboret T-POL-1 z podnóżkiem to odpowiedź na wszelkie oczekiwania personelu medycznego względem zwiększenia komfortu podczas pracy, możliwość regulacji

brutto: 690,00 zł
(netto: 560,98 zł)
Fotel lekarski KL-1 chrom bez podłokietników

Fotel lekarski KL-1 chrom bez podłokietników

Fotel lekarski wykonany z konstrukcji chromowanej oraz tapicerki łatwo zmywalnej idealnie uzupełnia gabinety lekarskie i pomieszczenia służbowe. Jest to ważny element w wyposażeniu praktyczny i elegancki.

brutto: 710,00 zł
(netto: 577,24 zł)
Taboret medyczny ERGO STS

Taboret medyczny ERGO STS

Taboret medyczny ergo STS regulowany stopą, to jeden z najbardziej komfortowych i prestiżowych krzeseł medycznych, wykonany z najwyższej jakości materiałów