U.B.M

U.B.M

Polski producent mebli medycznych już od 21 lat tworzy produkty odpowiadające wysokim standardom jakościowym i wytrzymałościowym. Meble medyczne jakie są produkowane przez U.B.M znajdują zastosowanie w gabinetach lekarskich, placówkach medycznych takich jak szpitale i sanatoria. Firma produkuje m.in. parawany, łóżka szpitalne, kozetki, stoliki zabiegowe czy krzesła do pobierania krwi. Producent ma potwierdzoną jakość certyfikatami EN ISO 13485:2012 EN ISO 13485:2012/AC:2012 ISO 9001:2008.

Łóżko szpitalne LP-01.3

Łóżko szpitalne LP-01.3

Łóżko szpitalne LP-01.3 przeznaczone do leczenia i rehabilitacji o wymiarach 216 x 97 cm. Składa się z 2 segmentów wypełnionych wyjmowaną siatką.

Łóżko szpitalne LP-01.2

Łóżko szpitalne LP-01.2

Łóżko szpitalne LP-01.2 przeznaczone do leczenia i rehabilitacji o wymiarach 216 x 97 cm. Dwu segmentowe o stałej wysokości. 

Prosty model

Prosty model

Taboret jest najprostszym modelem w Naszej ofercie.Siedzisko taboretu jest obite materiałem, który bardzo łatwo utrzymać w czystości. Kolor tapicerki do wyboru.

Taboret satyna

Taboret satyna

Proponowany produkt taboret satyna został wykonany z bardzo eleganckiej satynowej powierzchni nóżek. Obicie siedziska z tapicerki łatwej w utrzymaniu w czystości.    

Taboret T-POL-2

Taboret T-POL-2

Model taboretu T-POL-2 jest modelem seri T-POL.

Taboret TB-1 Chrom

Taboret TB-1 Chrom

Model taboretu TB-1 chrom zbudowany został z prostego siedziska oraz z tapicerki łatwej w utrzymaniu czystości pozwalając wygodnie spędzić czas w pracy.

Krzesło lekarskie/konferencyjne

Krzesło lekarskie/konferencyjne

Krzesło lekarskie idealnie uzupełniają gabinety lekarskie i pomieszczenia służbowe. Jest to ważny element w wyposażeniu. Podstawa krzesła jest chromowana, solidna obita tapicerką medyczną.

Taboret Chrom

Taboret Chrom

Taboret jest najprostszym modelem w Naszej ofercie. W przypadku taboretu chrom powierzchnia nóżek jest chromowana.Siedzisko taboretu jest obite materiałem, który bardzo łatwo utrzymać w czystości. Proponowany taboret jest lekki oraz stabilny. Kolor tapicerki do wyboru. 

brutto: 320,00 zł
(netto: 260,16 zł)
Parawan medyczny metalowy

Parawan medyczny metalowy

Parawan metalowy, jednoczęściowy medyczny. Parawan składany bardzo lekki 3,8 kg z zasłoną z elanobawełny którą można prać. Parawan posiada kółka z blokadą, dzięki czemu jest mobilny i jednocześnie stabilny.

brutto: 350,00 zł
(netto: 324,07 zł)
Taboret TB-1-Med

Taboret TB-1-Med

Taboret TB-1 MED zbudowany został z prostego siedziska oraz z tapicerki łatwej w utrzymaniu czystości pozwalając wygodnie spędzić czas w pracy.Dodatkowo posiada elegancki podnóżek dając tym samym wygodniejsze zastosowanie taboretu podczas siedzenia.

Taboret T-Pol

Taboret T-Pol

Taboret T-POL zbudowany został z siedziska z wypustkami oraz z tapicerki łatwej w utrzymaniu czystości pozwalając wygodnie spędzić czas w pracy.Wbudowany system regulacji ręcznej pozwala na indywidualne dostosowanie siedziska dla potrzeb każdego Klienta.

brutto: 455,00 zł
(netto: 369,92 zł)
Fotel lekarski KL-1

Fotel lekarski KL-1

Fotele lekarski idealnie uzupełniają gabinety lekarskie i pomieszczenia służbowe. Jest to ważny element w wyposażeniu.

brutto: 480,00 zł
(netto: 390,24 zł)
Taboret TB-OP

Taboret TB-OP

Solidny taboret TB-OP z ergonomicznie dopasowanym oparciem wykonany z wytrzymałej tapicerki oraz z możliwością regulowania wysokości daje poczucie komfortu oraz stabilności podczas użytkowania.

Taboret TB-4

Taboret TB-4

Solidny taboret TB-4 z regulowanym oparciem wykonany z wytrzymałej tapicerki oraz z dodatkowego podnóżka daje gwarancję wygodnie spędzonego czasu w pracy.

Kozetka  lekarska - SR

Kozetka lekarska - SR

Proponowane stoły wykonane są z kształtowników stalowych, pokrytych farbą proszkową. Leże i wezgłowie jest wykonane z płyty wiórowej obitej pianką poliuretanową i obszyte materiałem skóropodobnym zmywalnym.   

brutto: 580,00 zł
(netto: 537,04 zł)