Stół rehabilitacyjny SR-3

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Tech - Med
  • Dostępność: Na zamówienie czas dostawy do 3 tyg.
  • szt.
  • 2 128,00 zł
  • Oblicz

Dostępne stoły Serii SR - 3Nazwa modelu Specyfikacja
 SR-3 Dwu segmentowe leżysko. Regulacja wysokości przy pomocy ręcznego podnośnika śrubowego.
Kąt pochylenia zagłówka regulowany za pomocą sprężyny gazowej. Standardowo zagłówek wykonany jest z wymodelowanym wycięciem w kształcie gruszki (okrągłe wycięcie z miękką poduszką i zatyczką - opcja na zamówienie). Istnieje możliwość montażu podpór stabilizujących (bananów) w okolicy barku i krocza (opcja na zamówienie). Stół może być także wyposażony w wąski zagłówek z podłokietnikami (hybryda SR-3 h). Waga  pacjenta do 200 kg.
 SR-3-Ł Leżysko trzy segmentowe. Regulacja wysokości przy pomocy ręcznego podnośnika śrubowego. Kąt pochylenia zagłówka regulowany za pomocą sprężyny gazowej. Regulacja ustawienia pozycji Pivota za pomocą ręcznego podnośnika śrubowego. Standardowo zagłówek wykonany jest z wymodelowanym wycięciem w kształcie gruszki (okrągłe wycięcie z miękką poduszką i zatyczką - opcja na zamówienie).
Zmiana kąta „łamania” do pozycji Pivota następuje poprzez pokręcanie ręką korby podnośnika śrubowego znajdującego się pod leżyskiem (do 25 stopni).
Istnieje możliwość montażu podpór stabilizujących (bananów) w okolicy barku i krocza (opcja na zamówienie). Waga  pacjenta do 200 kg.
 SR-3E Leżysko dwu segmentowe. Regulacja wysokości przy pomocy siłownika elektrycznego sterowanego pilotem ręcznym (nożnym lub ramą sterującą wokół stołu – opcja na zamówienie). Kąt pochylenia zagłówka regulowany za pomocą sprężyny gazowej. Standardowo zagłówek wykonany jest z wymodelowanym wycięciem w kształcie gruszki (okrągłe wycięcie z miękką poduszką i zatyczką - opcja na zamówienie).
Rama sterująca - wygodne ustawienie wysokości stołu przy pomocy ramy zamontowanej w dolnej części wokół stołu. Waga  pacjenta do 200 kg.
 SR-3E-Ł Leżysko trzy segmentowe. Regulacja wysokości przy pomocy elektrycznego siłownika sterowanego pilotem ręcznym (nożnym lub ramą sterującą – opcja). Kąt pochylenia zagłówka regulowany za pomocą sprężyny gazowej. Regulacja ustawienia pozycji Pivota za pomocą ręcznego podnośnika śrubowego. Standardowo zagłówek wykonany jest z wymodelowanym wycięciem w kształcie gruszki (okrągłe wycięcie z miękką poduszką i zatyczką - opcja na zamówienie). Zmianą kąta „łamania” następuje poprzez pokręcanie ręką korby podnośnika śrubowego znajdującego się pod leżyskiem. Waga  pacjenta do 200 kg.
 SR-3H Leżysko dwu segmentowe.
Regulacja wysokości przy pomocy siłownika hydraulicznego sterowanego dźwigniami nożnymi po obu stronach stołu. Kąt pochylenia zagłówka regulowany za pomocą sprężyny gazowej.
Standardowo zagłówek wykonany jest z wymodelowanym wycięciem w kształcie gruszki (okrągłe wycięcie z miękką poduszką i zatyczką - opcja na zamówienie).
Istnieje możliwość montażu podpór stabilizujących (bananów) w okolicy barku i krocza (opcja na zamówienie).
Stół może być także wyposażony w wąski zagłówek z podłokietnikami (hybryda SR-3H h) na zamówienie. Opcjonalnie stół może być wyposażony w uchwyt na ręczniki papierowe i układ jezdny.  Waga pacjenta do 200 kg.
 SR-3H-Ł Lekka choć stosunkowo stabilna konstrukcja, leżysko trzysegmentowe.
Regulacja wysokości przy pomocy siłownika hydraulicznego sterowanego dźwigniami nożnymu po obu stronach stołu. Kąt pochylenia zagłówka regulowany za pomocą sprężyny gazowej. Regulacja ustawienia pozycji Pivota za pomocą ręcznego podnośnika śrubowego. Standardowo zagłówek wykonany jest z wymodelowanym wycięciem w kształcie gruszki (okrągłe wycięcie z miękką poduszką i zatyczką - opcja na zamówienie).
Waga  pacjenta do 200 kg.


Ł - leżysko łamane

Opcja rp - regulacja podnóżka w zakresie 0-85°

Chociaż jest to podstawowy model, to jest wystarczająco zaawansowany, aby sprostać Twoim wymaganiom. Najbardziej ekonomiczna i zarazem funkcjonalna propozycja do gabinetu rehabilitacji.


Wyposażony w podstawowe elementy umożliwiające efektywne wykonywanie zabiegów i ćwiczeń rehabilitacyjnych, takie jak:

  • regulowany przy pomocy sprężyny gazowej zagłówek z wycięciem na twarz
  • stalowe uchwyty po obu stronach stołu
  • otwór w tapicerce służące do mocowania pasów stabilizujących.


Natomiast rodzaj mechanizmu regulacji wysokości, ręczny, hydrauliczny lub elektryczny - możesz wybrać sam.

Dane techniczne Stołu SR-3:

 

Długość: 195 cm

Regulacja wysokości: 45-95 cm co ułatwia

Szerokość: 68 cm

Kąt pochylenia zagłówka: -80/+45 stopni

Maksymalny udźwig: 200 kgGwarancja

Wynosi 24 miesiące do użytku domowego i 12 miesięcy dla osób prowadzących działalność gospodarczą.