Stolik medyczny EM pod aparaturę

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ERES MEDICAL
  • Dostępność: Na zamówienie czas dostawy 3 - 9 dni
  • szt.
  • 834,84 zł
  • Oblicz

Wózek ( stolik) pod aparaturę medyczną EM

Stolik medyczny stosowany pod aparaty medyczne w szczególności z dziedziny fizykoterapii oraz dermatologii a także urządzenia kardiologiczne i inne.

 

Stoliki cechuje stabilna i trwała konstrukcja, są one wykonane z profili aluminiowych oraz elementów stalowych (półki). Powierzchnia malowana proszkowo.

Wózek jest mobilny dzięki wyposażeniu w 4 sztuki kółek, w tym 2 przednie wyposażone w hamulce. Dostępne są trzy wersje produktu różniące się między sobą   ilością półek  - dostępne 3-y, 4-ro lub 5-cio półkowe wersje (EM-3, EM-4, EM-5).

Stosowany pod medyczne aparaty oraz urządzenia do fizykoterapii .

Aby sprostać wymaganiom wszystkich użytkowników w stolikach zastosowano regulację wysokości półek  (działającą w sposób płynny). Półki mogą zatrzymać się na różnych wysokościach a także być nachylone pod kątem do 10 stopni w zależności od  potrzeb użytkownika.

Stolik EM-3 jest łatwy w utrzymaniu w czystości i dezynfekcji, posiada estetyczny i nowoczesny wygląd. Stolik ma specyficzny łukowaty kształt ułatwiający obsługę urządzeń medycznych personelowi. Konstrukcja jest wytrzymała i stabilna.

Dodatkowo opcjonalna półka boczna o regulowanej wysokości lub pojemnik na akcesoria.

 

Wymiary stolika EM

EM3: długość 80 cm  podstawa 40x46 cm , półka 40x36 cm

EM4: długość 90 cm  podstawa 40x46 cm , półka 40x36 cm

EM5: długość 115 cm  podstawa 40x46 cm , półka 40x36 cm