Wielofunkcyjny wózek składany Fastor

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 7352
  • Dostępność: Na zamówienie czas dostawy 3 - 9 dni

  • Historia ceny
  • 885,60 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze, Płatność przelewem, Przelewy24, PayByNet, eRaty Santander Consumer Bank, eRATY Santander
  • Sprawdź raty

Wielofunkcyjny wózek składany Fastor

 

Nowatorskie rozwiązanie w radzeniu sobie z problemem transportu towarów to wózek Fastor. Można go wykorzystywać w małych przestrzeniach dzięki możliwości szybkiego składania i rozkładania, a także bez problemu przewozić samochodem. Swoje zastosowanie znajduje w biurach, szpitalach, jako wózek na zakupy oraz w różnego rodzaju usługach, np. weterynarii, gdzie służy również pomocy przy transporcie wyposażenia na wystawie psów i kotów. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo przewieźć zakupy, zadbać o większą wydajność w fabryce, czy lepiej zorganizować pracę biurową, zawsze pomocą służy wózek składany Fastor.

Dzięki innowacyjnemu systemowi wózek Fastor można złożyć i rozłożyć w 2 sekundy za pomocą przycisku znajdującego się na rączce wózka. Wózek posiada dwie składane podpory pod górny kosz, które znacząco zwiększają możliwości załadunkowe oraz stabilność, a także łożyskowane koła, co wyróżnia go spośród innych tego typu wózków.

Wózek dostarczany jest z odpiętymi kołami, jednak ich montaż trwa niecałą minutę; wystarczy przyczepić koła w piasty jednym ruchem i wózek jest gotowy do użytku. Stabilne kółka z twardej gumy, wyposażone w łożyska, kręcą się bez trudu na każdym podłożu. Hamulec nożny zapobiega niezamierzonemu przesuwaniu się wózka. Dwa małe, skrętne koła z przodu wózka oraz dwa duże, stałe koła z tyłu dają poczucie stabilności i pewności w prowadzeniu, umożliwiając pokonywanie przeszkód terenowych, takich jak różnego rodzaju progi i nierówności. Wózek prowadzi się komfortowo, a manewrowanie nim nie sprawia żadnych problemów. Dwie podpórki umożliwiają postawienie wózka na stojąco, dzięki czemu można go zmieścić w szafie lub innym małym schowku o wymiarach 60 cm x 80 cm x 25 cm (szer. x wys. x dł.) bez zdejmowania kół, do momentu, w którym będzie potrzebny.

Wózek Fastor dostarczany jest wraz ze składanym koszem, który można ustawić na obu platformach. Kosz na górnej platformie mocujemy gumowymi zaczepami tak, aby w razie potrzeby można go było podnieść do góry i mieć swobodny dostęp do dolnej platformy – umieszczając na niej np. zgrzewkę wody lub drugi kosz. Odległość między górną a dolną platformą wózka wynosi 435 mm

 

Dane techniczne

Całkowita waga wózka wraz z koszem wynosi 10,4 kg.

Wymiary platform to 60 x 43 cm.

Waga kosza wynosi 1,8 kg, a wymiary wewnętrzne kosza to 52,5 x 36,5 x 25,5 cm (dł. x szer. x wys.).

Koła tylne stałe mają łożysko kulkowe o średnicy 180 mm.

Koła skrętne przednie mają średnicę 80 mm


Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.