Mikrodermabrazja Diamentowa + Mezoterapia 3w1 BN-E3/ 6w1 BN-E6

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Beauty System
 • Dostępność: Zapytaj sprzedawcę tel. 531 000 290
 • szt.
 • 3 399,00 zł
 • Oblicz
Urządzenia kosmetyczne Mikrodermabrazja Diamentowa to bardzo skuteczny i funkcjonalny sprzęt, który z pewnością zapewni przewagę konkurencyjną Twojemu salonowi. Za jego pomocą wykonuje się  efektywny zabieg mikrodermabrazji diamentowej, peeling kawitacyjny oraz mezoterapię bezigłową. Wymienione zabiegi pielęgnacyjne oraz terapeutyczne należą do najpopularniejszej grupy specjalistycznych zabiegów z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej. Dodatkowo, udoskonalona konstrukcja, funkcjonalny panel kontrolny LCD (szybka i intuicyjna obsługa) oraz bardzo dobre parametry techniczne (m.in. nowy model pompy ssącej zapewniający długą, bezawaryjną pracę) gwarantują znakomite rezultaty i satysfakcję klientów.

Funkcje urządzenia:
1. Mikrodermabrazja diamentowa - BN-E3/ BN-E6
2. Mezoterapia bezigłowa - BN-E3/ BN-E6
3. Skin scrubber - BN-E3/ BN-E6
4. Hot-Cold - BN-E6
5. BioLift - BN-E6
6. Photon Therapy - BN-E6

1. Mikrodermabrazja diamentowa - to bezinwazyjny zabieg wygładzania skóry przy użyciu sterylnych ostrzy diamentowych, które ścierają wierzchnią warstwę skóry. Starte resztki, brud i martwy naskórek są automatycznie odsysane. Zabieg pozwala usunąć złuszczenia, nierówności, skazy, zmarszczki oraz niepożądane przebarwienia skóry. Umiarkowane użycie dermabrazji diamentowej w połączeniu z kosmetykami przenikającymi głęboko przez naskórek do warstwy skóry właściwej pomaga uzupełnić poziom naturalnych składników odżywczych, przywrócić aktywność skóry i ją wzmocnić. Skóra po zabiegu mikrodermabrazji diamentowej jest zazwyczaj zdrowa, lśniąca i piękna.

2. Mezoterapia bezigłowa - nieinwazyjna metoda transportowania substancji czynnych wgłąb skóry za pomocą fal ultradźwiękowych oraz pola elektrycznego wykorzystującego zjawisko elektroporacji. Stosowana do redukcji cellulitu, rozstępów, blizn, zwiotczenia skóry, a także do profilaktyki przeciwzmarszczkowej, profilaktyki przeciw oznakom starzenia i wypadaniu włosów.

3. Skin scrubber - peeling kawitacyjny - jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Peeling kawitacyjny jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest - zauważalna w widoczny sposób - skóra odnowiona i odświeżona. Jest to zabieg bezbolesny odczuwany zwykle jako przyjemny. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych (eksfoliacja kwasami, sonoforeza, jonoforeza i inne).

4. Hot-Cold - czyli głowica Ciepło-Zimno. Głowica rozgrzewająca jest stosowana przed zabiegiem w celu rozszerzenia naczyń krwionośnych i szybkiego wchłonięcia substancji odżywczych. Po zabiegu, głowica chłodząca łagodzi końcówki nerwowe, podrażnienia i zaczerwienienia skóry oraz zamyka pory. 

5. BioLift - lifting twarzy, szyi i dekoltu bez skalpela wykonywany jest za pomocą sond emitującymi mikroprądy. Działanie urządzenia opiera się na terapii mikroprądami, które stymulują procesy regeneracji zachodzące w komórkach , pobudzając odbudowę włókien kolagenu i elastyny. Zabieg ma działanie wygładzające skórę, zwiększa kurczliwość włókien mięśniowych oraz usprawnia wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody.

6. Photon Therapy - leczenie skóry za pomocą szerokiego spektrum kolorów: 
- Czerwony - skóra starzejąca się, obwisła. 
- Zielony - rozszerzone naczynka, plamy, lifting oczu, ciemna oprawa oczu, worki pod oczami, jasna piegowata twarz,        korekta piersi, zapalenia. 
- Niebieski - kwas, ospa, zapalenia. 
- Żółty - matowa cera, poprawa limfy, aktywuje komórki. 
- Fioletowy - przyspiesza regenerację komórek. 
- Niebieskozielony - przeciw nadwrażliwości, redukcja widoczności naczyń włoskowatych. 
- Biały - jasna, piegowata skóra, redukcja melaniny. 

W zestawie: 2 pióra, 8 końcówek diamentowych, 1 gałka do masażu

Parametry techniczne:
 • Moc pompy: 69cmHg, Częstotliwość mezoterapii: 3MHz
 • Ilość głowic mezoterapii: 3
 • Pięć różnych programów mezoterapii
 • Częstotliwość drgań peelingu: 32kHz
 • Zasilanie: 220V
 • Pobór prądu: 145W
 • Waga: 11kg
 • Wymiary urządzenia: 42*32*17cm
 • Wymiary opakowania:  52*48*32cm
 • Gwarancja: 2 lata


  Uwaga!
   Stosowanie filtrów do mikrodermabrazji diamentowej najwyższej jakości zapewnia skuteczne wykonywanie zabiegów oraz lepszą „kondycję” urządzenia kosmetycznego. Bawełniane filtry gwarantują lepszą eksploatację i wydajność sprzętu. Można stosować je do absolutnie wszystkich urządzeń. W komplecie znajduje się aż 30 sztuk filtrów.