Sterylizator powietrza CLEANPRO + z CE

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1377
  • Dostępność: Na zamówienie czas dostawy 3 - 9 dni

  • Historia ceny
  • szt.
  • 1 400,00 zł 1 350,00 zł

Sterylizator powietrza CELANPRO + to innowacyjne wykorzystanie lamp bakteriobójczych i systemu filtrowania !

 

Główne zadanie sterylizatora to likwidacja BAKTERII, WIRUSÓW, GRZYBÓW, DROŻDŻY I PLEŚŃI w tym lotnych związków organicznych !

Samoczyszczący się filtr węglowy - możliwość przebywania w pomieszczeniu podczas sterylizacji !

Duża wydajność pracy: do 160m3/h

 

Pozostałe cechy charakterystyczne Sterylizatora powietrza CELANPRO +

-  Konstrukcja tunelowa sterylizatora powietrza CLEANPro + Premium wyróżnia się precyzją przeliczoną średnicą kanałów oraz odpowiednio dobranym przepływem powietrza dostosowany do mocy lamp, dzięki temu bardzo skutecznie zabija drobnoustroje, wirusy oraz cząsteczki smogu !

- Urządzenie zostało zaprojektowanie i w całości stworzone przez Polskich inżynierów, w tunelu umieścili lampy emitujące promieniowanie UV-C wyzwalając tym samym fotochemiczne reakcje i system filtrowania

- Lampy, które są wykorzystywane w budowie tunelu sterylizatora pozbawione są pasma od 100 - 230 nm, daje to uniemożliwienie emitancji ozonu ! dzięki temu można przebywać w pomieszczeniu podczas sterylizacji ! dodatkowo wykorzystywane są lampy energooszczędne !

- CLEAN PRO+ wyposażony został w samo odkażający filtr węglowy, dzięki niemu zostaje oczyszczane powietrze z lotnych związków ograniczonych oraz odorów.

- Zastosowanie promieni ultrafioletowych z skutecznie odkaża powierzchnię narzędzia i pomieszczenie - Promieniowanie ultrafioletowe od lat wykorzystywane jest do z ogromnym powodzeniem do odkażania powierzchni, narzędzi, jak i pomieszczeń. To dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologi oraz długości fali oczyszczaniu powietrza Steril Pro możliwa jest sterylizacja powietrza na bieżąco bez żadnej konieczności opuszczania pomieszczenia. tunel posiada użycie odpowiedniej długości fali, w naturalnych warunkach promieniowanie UV-C nie dociera do Ziemi, gdyż pochłaniane jest przez atmosferę. Uzyskuje się je, dzięki zastosowaniu specjalnych lamp emitujących odpowiednią długość wiązki.

- Promieniowanie UV-C prowadzi do skutecznej likwidacji mikroorganizmów - za skuteczność Lampy sterylizatora przemawiają lata doświadczeń i liczne opracowania naukowo !

 

Dane techniczne sterylizatora powietrza CLEAN Pro + Premium:

Moc urządzenia 64 w
Moc promiennika UV-C 2x15,9 W
Promiennik TUV 15W/G15 T8
Żywotność promiennika 9000h ( 1000 włączeń )
Promieniowanie 253/7 nm długość fali UV-C
Filtr węglowy o powierzchni 169 cm2
Zasilanie 230v
Max.wydajność 161( +/-10%)m3/h
Poziom hałasu 44dBA
Typ przepływowy
Zabezpieczania Przeciw otwarciu i wydostaniu się promieniowaniu UV - C
Gwarancja 24 miesiące na urządzenie, 12 miesięcy na lampy
Kolory do wyboru biały lub czarny
Wymiary
  • wysokość 621,5mm
  • szerokość 202mm
  • głębokość 211mm

 

Jak dokładnie działa CleanPro + :

 U nasady korpusa znajdują się otwory wlotowe, którym wędrujące powietrze zasysane jest do wnętrza sterylizatora..następnie:

...umieszczony w podstawie filtr węglowy, oczyszcza powietrze z cząstek stałych i odorów, by w trzeciej kolejności..

 

powietrze wędrujące wzdłuż lamp bakteriobójczych, które skutecznie zabijają wszelkie drobnoustroje chorobotwórcze. Powietrze, oczyszczane jest także z lotnych cząstek stałych i odorów. Ruch powietrza wymuszony jest, dzięki zastosowaniu wentylatora do pracy stałej. Urządzenie charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu..w kolejnym etapie

wysterylizowane powietrze wolne od wirusów, bakterii, pleśni, grzybów, odorów i lotnych cząstek stałych, wydostaje się poprzez otwory wylotowe umieszczone na przodzie kolumny sterylizatora.

Innowacyjne zastosowanie w konstrukcji urządzenia, umożliwia sterylizowanie filtra węglowego, co zapobiega niepotrzebnemu namnażania się bakterii, jak bywa to w standardowych oczyszczaczach powietrza.

 

W skład zestawu wchodzi

Urządzenie CLEANPro + Premium

Kabel zasilający

Samoodkażający filtr

Instrukcja obsługi w języku Polskim